^ Do góry
facebook

Sekrety Nauki - Projekt 9.1.2

45-315 Opole, ul. Głogowska 27, e-mail: sn@rzpwe.opolskie.pl, tel. 77 404 75 92

Zapraszamy do udziału w sieciach współpracy nauczycieli

Szanowni Państwo.

W związku z realizacją przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu, w ramach projektów  „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki AO – obszar I - III - Wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół podstawowych na obszarze Aglomeracji Opolskiej” oraz „Odkrywcy Sekretów Nauki AO - Wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na obszarze Aglomeracji Opolskiej” sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli, mamy przyjemność zaprosić nauczycieli do udziału w pracach ww. sieci.

Bardzo proszę zatem o zapoznanie się z załączonymi poniżej pismami osobnymi dla każdego z projektów i zgłaszanie się w terminie do 30 marca 2017r. zgodnie z opisanymi w ww. piśmie wymogami. Opiekun sieci przekaże nauczycielowi komplet dokumentów rekrutacyjnych w celu dokończenia formalnej rekrutacji do projektu i udziału w pracach sieci.

Z poważaniem
Ireneusz Podolak

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

GoogleAnalytics