^ Do góry
facebook

Sekrety Nauki - Projekt 9.1.2

45-315 Opole, ul. Głogowska 27, e-mail: sn@rzpwe.opolskie.pl, tel. 77 404 75 92

Dokumenty rekrutacyjne dla nauczycieli

1. -->Dokumenty rekrutacyjne dla nauczycieli.

Komplet dokumentacji zawiera Regulamin udziału, Deklarację, Kwestionariusz osobowy, Oświadczenie uczestnika, Informację o zatrudnieniu oraz ankietę preferencji wyboru form doskonalenia. Wypełnione dokumenty należy przekazywać za pośrednictwem dyrektora szkoły odpowiednio do Miasta Opole (nauczyciele ze szkół prowadzonych przez Miasto Opole) oraz do RZPWE (nauczyciele ze szkół spoza Miasta Opole).

Każdy nauczyciel uczestniczący w wybranych formach w projekcie winien złożyć ww. dokumentację najpóźniej w dniu rozpoczęcia wsparcia.

Rekrutacja nauczycieli do udziału w wybranych formach doskonalenia odbywa się indywidualnie oraz poprzez Dyrektorów szkoły zgodnie z diagnozą wewnętrzszkolną.

Niezależnie od powyższego rekrutacja nauczycieli na studia podyplomowe i kursy doskonalące będzie ogłoszona na stronie internetowej projektu w odpowiednich zakładkach.

Jednocześnie informujemy, że projekt obejmuje jedynie szkoły zakwalifikowane do projektu zgodnie z wnioskami konkursowymi. Lista szkół w podziale na odpowiednie obszary znajduje się w Menu Górnym niniejszej strony internetowej czterech projektów "Sekrety Nauki".

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

GoogleAnalytics